Yeni Sohbet

Yeni sohbet odaları esneklik mevzusunda kullanıcılara bir fazlaca yenilik sunuyor, global bir sohbet dünyası zamanlarında daha ufak kuruluşların büyük chat odaları sunucularına bakılırsa haiz olduğu daha kuvvetli avantajlardan biridir. İşletmenizin genel giderlerini karşılamanın lojistiği, faaliyetlerinizin geniş planında büyük bir kaygı değilse, fiyatlandırma mevzusunda daha esnek olabilirsiniz. Bu, durağan(durgun) bir süre süresince yada krizin zirvesi azalana kadar tutarları düşürmeyi kabul ederek müşterileri elde tutma fırsatı verecektir. 

Hangi istemcilerin en fazlaca etkilendiğini ve en yüksek çalkalanma riski taşıdığını belirlerseniz, sözleşmenizi geçici olarak tekrardan yapılandırma mevzusunda proaktif olabilirsiniz. Bu, eldeki durumu anladığınızı ve müşterinizle kurduğunuz ilişkiye kıymet verdiğinizi gösterecektir.

Daha büyük sohbet chat odaları yada sohbet kanallarında sorun yaşayan işletmelerle çalışıyorsanız, sözleşme yükümlülüklerinizle ilgili esnek olmanız önemlidir. Kağıt üstünde, pazarlama hizmetleri için harici bir yüklenicinin maliyeti, tam zamanlı bir çalışanın maliyetinden fazlaca daha azdır. Bu gerçeğin, işlerine sunduğunuz değere ek olarak açık olması gerekir. Gizleme stratejisini kontakt noktanıza iletirseniz, bu esneklik ve anlayış kıymet ve dürüstlüğünüz bulunduğunu kanıtlar. İşte bunu yapmanın bazı yolları:

  • Yeni chat: Kişisel isteklerinize bağlı yeni bir sohbet ortamında bulunan kişi olarak, satmaca planlamasını geciktirebilirsiniz. Bu, gelecek aylarda aynı oranı korumanıza sadece müşterilerinizin ödemeleri geçici olarak geciktirmesine olanak tanır.
  • Yeni sohbet siteleri: Yukarıda belirtildiği benzer biçimde, kriz esnasında kullanıcının gereksinimlerini karşılamak için sözleşmenizi geçici olarak tekrardan bir sohbet sunucusunda yapılandırabilirsiniz. Bu bununla beraber onlarla olan ilişkinize ne kadar kıymet verdiğinizi de gösterecektir.
  • Yeni chat odaları: Müşterinizin bütçeleri kesilmişse ve hesapta lüzumlu emek verme geçici olarak azaltılmışsa, sınırı olan hizmetleri dahil etmek için sözleşmenizi tekrardan çalıştırabilirsiniz. Bu, fiyatı düşürür ve iş yine toplayana kadar bu tarz şeyleri sınırı olan bir sözleşme temelinde tutmanıza olanak tanır.

Esnek olmanın yanı sıra, bir sohbet ortamında kullanıcı nerede daha çok kıymet sağlayabileceğinizi belirlemek de işlerini korumanıza destek olabilir. Alan kişi portföyünüzü değerlendirdikten sonrasında, sunabileceğiniz herhangi bir ek hizmet olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Şimdi, bu hepimiz için bir seçenek olmayabilir ve problem değil. Bununla beraber, herhangi bir yaratıcı deneyiminiz yada benzer kıymetli becerileriniz var ise, müşterilerinizi onlara sunabilirsiniz. Mesela, dönüşüm oranı optimizasyonu ve açılış sayfası tasarımında bir geçmişiniz var ise, bunu ek bir ücret ödemeden bir hizmet olarak sunabilirsiniz. Hepiniz şimdiden hoş geldiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir