TamSohbet

Sohbet yapmada bu tür düzenleme çoğu zaman son kopya düzenleme yada düzeltme okuma aşamasında gruplandırılır . Bunun niçin olduğu açık: Meşgulüz ve gelecek hafta düzenlenecek blog gönderileri listeniz olduğunda, incelenecek e-postaların bir klasörü ve gene de öğle yemeği yiyecek istiyorsanız, Tam sohbet bu iki düzenleme görevini beraber gruplamak en iyi benzer biçimde görünüyor tüm içinde ne olduğu sonlandırmanın ve gene de masanızdan ayrılmayı başarmanın bir yolu.

Sohbet odaları İçeriğiniz için kopya düzenleme standartlarının oluşturulması ve sürdürülmesi içeriğinizin ve markanızın standardını ve yetkisini artırır – sadece kitleniz mantıklı olmayan temiz, okunaklı kopyayı umursamaz ve patronunuz genel pazarlama hedeflerinize uygun değil. Kullanıcılar, okuyuculara kıymet elde eden ve iş hedeflerine katkıda bulunan yüksek kaliteli içerik oluşturduklarından güvenilir olmak için içerik düzenlemeye gereksinim duyarlar.

Bu, dostlar, meydan okuma. Google Merchant Center kılavuzunun kendi blog yazısı olarak daha iyi bir bölümünü tekrardan çalışmak için vakit harcamak istemezsiniz. Bir konuk yayınını sohbet işletmenizle ilgili olmayan bir anahtar kelimeye uyarlamak için saatler harcamak istemezsiniz.

Ve hala hakkaten, hakkaten aptalca, utanç verici yazım hatalarıyla dolu bir blog yazısı yayınlamak istemiyorsunuz.

İçerik düzenleme esnasında iki şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir:

  • İçerik kalite standartlarını karşılıyor mu?
  • İçerik amacına ulaşıyor mu?

İçerik pazarlaması için, içeriğin genel amacı, en azından, oluşturulmasından derhal ilkin, bilhassa de şirketinizin bir içerik pazarlama misyonu beyanı var ise, derhal daima tanımlanır. Chat odası İçeriğiniz pazarlama hedeflerinize katkıda bulunmalıdır.

Kalite standartları daha oldukca içerik biçimine (e-posta, blog gönderileri, kılavuzlar) ve marka standartlarınıza bağlı olacaktır. Sadece tüm yüksek kaliteli içerik okunabilir, eyleme geçirilebilir ve paylaşılabilir olacaktır.

İçerik düzenlemenizin odağını netleştirdikten sonrasında, öncelik vermek için süratli bir vasıta kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir