Saygılı Sohbet

Artık tüm sohbet terimi içinde saygı dolu bir sohbet anlayışı ve spesifikasyonlarına, avantaj ve dezavantajlarına haiz olduğunuza gore, direkt hesabınıza atlamak isteyebilirsiniz.

Sadece, iremsohbet’te hangi yaratıcı bir fikir biçimlerini kullanacağınıza karar vermenin en mühim yönünün istediğiniz netice bulunduğunu ihmal etmeyin. Bir klişe benzer biçimde görünebilir, sadece giderek karmaşıklaşan yaratıcı seçenekler sunan platformla, bir saygılı chat sitesi olarak ilkin hedefinize odaklanmanız eleştiri ehemmiyet taşır. Hangi formatın kullanılacağına karar verirken, reklamınızın pazarlama dönüşüm hunisinin hangi kısmı için uygun olmaya çalışacağına karar verirken göz önünde bulundurulması ihtiyaç duyulan bazı mühim noktalar.

Bazı yüksek dönüşüm saygılı sohbet örnekleri içinde marka bilinci oluşturma, bağlantı tıklamaları, tanıtılan içerik, katılım ve oldukca düşük sürtünme potansiyel satın alan (ör. Blog aboneliği) bulunabilir. Yüksek dönüşüm hunisi reklamları çoğu zaman yaratıcı bir halde birazcık daha özgürlüğe haiz olmanızı sağlar. Temel amaç dikkat çekici olmak ve web sitenize yada blog içeriğinize farkındalık yada trafik çekmek. Akılda kalıcı başlıklar ve ilgi çekici video içinde ne olduğunun üstün olduğu yer burasıdır. Yüksek huni reklamlarla, daha çok kullanıcıya hizmet vermek için daha ağır duygular kullanmanız gerekmez (yapabilmenize karşın) Kullanıcılara unutulmaz bulmaları yada meraklarını kırabilmeleri için kafi entrika yada süratli kıymet üretmeniz yeterlidir. 

Orta dönüşüm hunisi, oldukça ılımlı potansiyel kullanıcı oluşturma ve etkinlik kayıtlarına ve artan veritabanı hacmiyle ilgili öteki tanıtımlara direkt cevap verme içinde değişebilir. Bu promosyonlar e-kitap indirmelerini, hususi teklifleri ve kayıtları içerebilir. Kullanıcıyı size bilgilerini göndermek zorunda kalmanın sürtünmesini aşmak için çoğu zaman birazcık daha ikna gerektirirler. Bu yüzden, promosyonun kıymet teklifine odaklanmak önemlidir . Oldukça açıksa (mesela, bir e-sohbet), bunun için 60 saniyelik bir video kullanmak istemeyeceksiniz. Sohbet biçiminden metninden yararlanarak kıymeti almak suretiyle bilgilerini göndermeye zorlamak için kullanıcının dikkatini çeken tek bir statik fotoğraf kullanmak istersiniz.

Saygılı Chat

Düşük dönüşüm saygılı bir chat yapma örneğine, direkt satışla (ör. Bir demo) yada direkt satışla ilgili herhangi bir şeyden oluşabilir. Dönüşüm hunisinin düşük olduğu alakasız yazılar aldatıcıdır, bundan dolayı her sohbet sunucusunun iş ve sektörlerine özgü bir satış süreci vardır. Bununla beraber, her düşük dönüşüm hunisi kalitenin kıymet kolaylığı açısından oldukca direkt olması icap ettiğini söyleyeceğim. Dönüşüm hunisi düşük siteler, en yüksek riski ve ödülü taşıdıkları için en önemlisidir. Yaratıcılığa ulaşınca, duygusal tepkilerden faydalanmanın devamlı mühim bulunduğunu düşünüyorum. Bunlar negatif (kaygı uyandırmak) yada pozitif (coşku uyandırmak) olabilir. Seçtiğiniz yol, kitlenin her bir uyarana nasıl tepki vereceği mevzusunda daha iyi bir anlayış elde etmek isteyebileceğiniz için her ikisi de olabilir. Uzun biçimli videolar etkili olabilir, sadece bir çok durumda (bilhassa tekrardan pazarlama kitlelerinde), uzun solukta daha iyi performans gösteren daha kısa sert vuruş biçimleri (kısa videolar, gifler, slayt gösterileri, resimler). Doğal ki – tekrarlama riski altındadır – reklam metni devamlı katkıda bulunan bir faktördür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir