Parasız Sohbet

Hedefleme seçeneklerinin süratli bir halde genişletilmesi, bedava sohbet optimizasyonlarındaki iyileştirmeler ve genel verimlilik ve reklamveren gereksinimlerine odaklanma ile chat hiçbir süre daha kuvvetli bir konuşma platformu olmamıştır.

Sadece, süratli inovasyon ile süratli bir değişiklik geliyor. Yeni sohbet sitesi türleri ve reklam öğesi seçenekleri kullanıma sunuldukça, tüm güncellemelerin üstünde kalmak giderek zorlaşmaktadır. Chat odaları 2014’te reklam yayınlamaya başladığından beri fotoğraf boyutları, yerleşimler ve reklam öğesi biçimleri birazcık değişti.

Bu yüzden yardım etmek için buradayım. insanların chat yapmak için internet sayfası öğesi için bu eksiksiz kılavuzda, Feysbuk reklam boyutları ve spesifikasyonları ve bunlara stratejik olarak nasıl yaklaşılacağı da dahil olmak suretiyle işte sizler için yaratıcı seçeneklerinizde size yol göstereceğim.

Bedavachat, son birkaç yılda reklamverenler için oldukça fazla yerleşim elde etmiştir ve her birinin kendi nüansı olmasına karşın, yalnızca bir yada iki reklam varyasyonu oluşturmanıza izin vermesi ihtiyaç duyulan resimler ve videolar için standart boyutlar vardır. Burada, her birinin avantajları ve dezavantajları da dahil olmak suretiyle reklamlarınız için spesifikasyonları ve stratejileri açıklamak için her birini inceliyorum.

Ustalaşmış ipucu: Birçok yerleşim genel gösterim yerleşimlerinden daha ufak çalışsa da, İremsohbet daha büyük resmi muntazam bir halde tekrardan boyutlandırır, bu yüzden genelleştirilmiş daha geniş biçime bağlı kalmak en iyisidir.

Parasız sohbet avantajları: Daha ilkin de belirtildiği şeklinde, türkiye genelindeki sohbet sunucuları bu daha büyük kare reklamları kullanmaya başlamaya teşvik eder. Bunun temel sebebi, hem Instagram kullanımındaki patlamanın hem de her iki platform için mobil cihazlardaki oldukça daha büyük kullanıcı hacminin direkt bir sonucudur. Bu iki faktörün birleşimi, sohbet’e, daha büyük reklam gayrimenkulüne haiz reklamverenlerin etkilerini göstermeleri için teşvik etti.

Parasız Sohbet ile zamanınızı doldurun.

Birçok sohbet kullanıcısı, çet platformdan aldıkları sonuçlarda devrim yaratacağına inanmaktadır. Sadece öte taraftan videolar, daha iyi olmasa da aynı etkiye ulaşmasını sağlamak için oldukça daha çok süre ve hazırlık gerektirir. Bir video kullanıcıya daha çok informasyon verir; sadece azalan dikkat çağlarında daha azca olabilir. Bu, elbet, hedefiniz yalnızca kullanıcı iştirakı ise tamamen değişmiş olur – sadece ondan sonra pazarlama hedeflerinize gore biçimleri nasıl seçeceğinizle ilgili daha çok informasyon. Yalnız, söz mevzusu reklam öğesinin içine konulması ihtiyaç duyulan çabanın sınırı olan bütçeye haiz bir sohbetçi arkadaşlarımız için buna değmeyebileceğini ihmal etmeyin.

Internet sitemizdeki yazılar hem marka bilinci oluşturma hem de potansiyel informasyon ve fikir oluşturma açısından kuvvetli olabilir. Birden oldukça sohbet odası varyasyonu oluşturmak için kaynaklara haiz olduğunuzda, hedeflerinizi öteki insanoğlu ile paylaşarak yeni fikirler hakkında oldukça şey öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir