Genç Sohbet

Gençlerin hepsini bir araya toplamak için sohbet sunucumuzun hedefleriyle uyumlu hale getiriyoruz.

Genç sohbet içerik ekibi bir araya vardığında, içeriğimizin mevcut açıklamalarına bakarak başladık. Bu açıklamaların çoğunun yeni pazarlamacıların kalitede daha iyi olmalarına ya da ufak işletmelere işlerini büyütmek için gereksinim duydukları stratejileri sunmalarına söz vermesi şaşırtıcı değildi.

Bunların hepsi genç taze nesilin’in misyonuyla ilgilidir: çevrimiçi chat ağını kolaylaştırmak istiyoruz.

Firmanın kâr amacı gütmeyen iş hedefi, inanırım, gözlük satmak ve kâr etmek. Sadece misyonu, bunu toplumsal olarak bilgili işlere örnek bir bağlılığı destekleyen “devrimci bir fiyata” yapmaktır. Gelir hakkında daha azca, tesir hakkında daha çok. İçeriğinizin misyonu, farkındalık, eğitim yada bulgu yöntemiyle olsun, bu etkiyi daha da ileriye taşımak olmalıdır.

İrem Sohbet’in misyonunun tesiri, çevrimiçi chat sanatını öğrenmeye ilgi duyan hepimiz için erişilebilir hale getirmektir, bu yüzden içerik pazarlama misyonu bildirimimiz bunun üstüne kuruludur. İster YouTube video dizimiz, ister öğrenme platformumuz genç chat isteyenlerin isteklerine bakılırsa dizayn edilerek blogumuz olsun, ipuçları ve stratejiler elde eden yüksek kaliteli içerik bekleyebilirsiniz.

Bununla beraber, tanımlanmış ve belgelenmiş bir içerik stratejisiyle, ürettiğimiz her şeyin bu hedefle hizalandığından güvenilir olabiliriz, bu da beni son noktama götürür.

Platformlar arası içinde ne olduğu bağlamak, marka sesinizi güçlendirmek, süre ayırmaya kıymet olmayan şeyleri bulmak ve içeriğinizi şirketinizin misyonlarıyla eşleştirmek – bunların hepsi mükemmel. Sadece içerik pazarlamacısıysanız, oluşturma ve dağıtımdan sonrasında işinizin bitmediğini bilirsiniz. İçeriğiniz dünyaya yayıldıktan sonrasında, içeriğinizin hedeflerine ulaştığından güvenilir olmak için bir takip olarak ölçüme ihtiyacınız vardır.

Tüm içeriğiniz için net bir sohbet sunucusu misyonuna haiz olmak, bu ölçüm için bir temel oluşturur: Bu içerik hedefi daha da ileriye götürüyor mu?

İster trafiğe bağlı kalınca, isterse hangi web sitelerinin içeriğinize başvurduğunu incelemek için geri bağlantıları deneyin yada kitlenizin katılımını ölçmek için yorumları ve toplumsal paylaşımları gözden geçirin, içeriğinizin ne kadar etkili bulunduğunu belirlemek için takip ettiğinizden güvenilir olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir