Chat Yap

sohbet yap ile chat yape arasındaki fark nedir? İşte rahat bir çöküş. İçerik düzenleme, yazmanın etkili, uyumlu ve anlaşılır olmasını sağlar. Bu, argümanın enerjisini ve mantığını, kaynakların yada örneklerin standardını, marka sesinizle eşleşmeyi ve parçanın kapsamını denetlemek anlamına gelir.

Kopya düzenleme ise, daha çok yüzey seviyesi hatasını tespit eder ve düzeltir. Bu, yazım, gramer, noktalama işaretleri, sözdizimi ve yoldam kılavuzu sözleşmesini denetlemek anlamına gelir. Ek olarak, grafiklerin, grafiklerin ve görüntü yerleşiminin iki kez denetim edilmesi ve başlık, meta açıklamalar ve altyazıların düzeltilmesi anlamına da gelebilir.

Sohbet odaları pazarlamasında, bu tür düzenleme çoğu zaman son kopya düzenleme yada düzeltme okuma aşamasında gruplandırılır. Bunun niçin olduğu açık: Meşgulüz ve gelecek hafta düzenlenecek blog gönderileri listeniz olduğunda, incelenecek e-postaların bir klasörü ve gene de öğle yemeği yiyecek istiyorsanız, bu iki düzenleme görevini beraber gruplamak en iyi benzer biçimde görünüyor tüm içinde ne olduğu sonlandırmanın ve gene de masanızdan ayrılmayı başarmanın bir yolu.

Sohbet chat standartlarının oluşturulması ve sürdürülmesi içeriğinizin ve markanızın standardını ve yetkisini artırır – sadece kitleniz mantıklı olmayan temiz, okunaklı kopyayı umursamaz ve patronunuz bu içinde ne olduğu umursamaz genel pazarlama hedeflerinize uygun değil. Sohbetciler, okuyuculara kıymet elde eden ve iş hedeflerine katkıda bulunan yüksek kaliteli içerik oluşturduklarından güvenilir olmak için içerik düzenlemeye gereksinim duyarlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir